Voeg toe aan verlanglijst (Als je jouw verlanglijst wilt delen, meld je dan aan met je account)

Treasure Collection TC-54485 14 karaat witgouden collier venetiaanse schakel 1,1 mm - 41-43-45 cm

€ 589,00 Incl. BTW
Verzending in 2-6 weken
  • Hou bij het bestellen rekening met de vermelde levertijd. Hou bij een gravure rekening met één dag extra; ca. 5 werkdagen bij een gravure in een slavenarmband.
  • We informeren je z.s.m. na je bestelling over de exacte leverdatum.

Verkrijgbare breedtes

collier venetiaans 11 mm 41 - 43 - 45 cm 14K witgoud
Maak afspraak om te bekijken

Wil je de [product] liever eerst bekijken en passen in onze winkel in Hilversum op een moment dat het jou uitkomt? Maak dan een vrijblijvende afspraak! Wij zorgen er dan voor dat we het product in de winkel hebben, zodat je niet voor niets komt.

Het maakt niet uit hoe laat je komt of als je een paar dagen later komt. De door jou gereserveerde producten houden we zelfs nog een week na de geplande afspraak voor je beschikbaar.

Form fields

  • iDEAL
  • Mastercard
  • Googlepay
  • Klarna
  • Applepay
  • Bancontact
  • Thuiswinkel waarborg logo
Beschrijving

Aan deze TC-54485 witgouden ketting hang jij jouw favoriete hangers! Deze ketting is gemaakt van 14 karaat witgoud en komt uit onze Treasure Collection. De ketting is te dragen op drie lengtes: 41, 43 en 45 centimeter en heeft venetiaanse schakels met een breedte van 1,1 millimeter. Een prachtig sieraad waar je jarenlang van zult genieten!

Dit sieraad is voorzien van een 14 karaat goud keurmerk en wordt gratis voor jou verpakt in een feestelijke verpakking!

Specificaties
Design / afmetingen
Sieraadmerk Treasure Collection
Serie Goud
Voor Dames
Sieraadtype Basisketting voor hanger
Schakeltype Venetiaanse schakel
Lengtemaat 41 cm - 45 cm
Breedte 1,1 mm
Gewicht 3,28 gram
Materialen / stenen
Materiaal Goud
Goudgehalte 14 karaat goud
Steensoort Zonder steentjes
Opmerkingen
Garantie 1 jaar
Vergelijkbare kettingen
Scroll to top