
RETOURNEREN
Een cadeau uitzoeken kan best spannend zijn, zeker rond de feestdagen. Vindt hij dit wel echt leuk? Past het wel goed? Of kiest zij toch liever een andere stijl? Geen zorgen! Je hebt het recht om 60 dagen nadat je de bestelling hebt ontvangen, de overeenkomst te ontbinden en ons daarover te informeren. Vanaf dat moment moet je het product binnen 30 dagen terug sturen. Het retourneren is niet gratis, maar via ons retourlabel profiteer je wel van een gereduceerd tarief. Hieronder lees je precies hoe de retourprocedure werkt.
HERROEPINGSRECHT
Indien een artikel niet aan je verwachtingen voldoet kun je dit retourneren. De herroepingstermijn verstrijkt 60 dagen nadat je het bestelde artikel hebt ontvangen. Bij een bestelling van meerdere artikelen verstrijkt de herroepingstermijn 60 dagen nadat je het laatste artikel hebt ontvangen.
Om het herroepingsrecht uit te oefenen, moet je ons via een ondubbelzinnige verklaring (bijvoorbeeld schriftelijk, per post of e-mail) op de hoogte stellen de overeenkomst te herroepen. Het makkelijkst is om dat via een email te doen naar klantenservice@treasurejuwelier.nl en daarbij een retourlabel aan te vragen voor de retourzending. Wij zorgen er dan voor dat je via MyParcel een mail ontvangt met een retourlabel dat je kunt printen en op je pakketje kunt plakken. De mail van MyParcel heeft ook een betaallink, waarmee je direct online kunt afrekenen. Je hoeft het pakketje dan alleen nog maar af te leveren bij een PostNL locatie.
In plaats van een email kun je ook gebruik maken van het Europese modelformulier voor herroeping en dat toevoegen aan je retourzending. Hierna sturen wij je zo spoedig mogelijk per e-mail een ontvangstbevestiging van je herroeping. Om de herroepingstermijn na te leven volstaat het om je herroeping te verzenden voordat de herroepingstermijn is verstreken.
Als wij constateren dat een retourgezonden product anders is gebruikt dan nodig om de aard, kenmerken en werking van het product te beoordelen, ben je zelf aansprakelijk voor waardevermindering van je retour.
GEEN HERROEPINGSRECHT BIJ GEGRAVEERDE ARTIKELEN
Artikelen die speciaal voor jou zijn gegraveerd, kunnen wij helaas niet terugnemen. Heb je een klacht of probleem met zo’n product, lees dan verder op deze pagina wat je kunt doen.
VERZENDKOSTEN
Wanneer je gebruikmaakt van ons retourlabel, profiteer je van een gereduceerd tarief:
-Verzekerd retourlabel: € 7,35
-Voor klanten uit België is het verzekerd retourlabel € 14,-
Je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om de verzending zelf op een andere manier te regelen.
RETOURFORMULIER
Om het retourproces te versnellen vragen we je om het retourformulier in te vullen en bij je retour te doen. Heb je geen printer? Dan kun je de benodigde gegevens ook met de hand op een briefje schrijven en bij je retourzending toevoegen: DOWNLOAD RETOURFORMULIER
GEVOLGEN VAN DE HERROEPING
Artikelen dien je niet later dan 30 dagen terug te sturen, na de dag waarop je het besluit om de overeenkomst te herroepen aan ons hebt meegedeeld. Ons retouradres is: Hilvertshof 45, 1211 ER te Hilversum. Je bent op tijd als je de artikelen terugstuurt voordat de termijn van 30 dagen is verstreken.
De kosten van de retourzending zijn voor je eigen rekening en retourzendingen zijn voor je eigen risico. Dit houdt in dat Treasure Juwelier niet aansprakelijk is voor het beschadigen of zoekraken van retour gestuurde artikelen. Vraag daarom op het postagentschap om een 3S-nummer en bewaar die goed. Als je bij ons een retourlabel aanvraagt voor de retourzending, zit het 3S-nummer automatisch in de mail die je van MyParcel ontvangt.
Na ontvangst van de retourzending controleren wij het artikel. Wij zorgen dat alle reeds betaalde bedragen zo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen 14 dagen na melding van je herroeping, worden teruggestort via de door jou gebruikte betaalmethode.
Als je verzendkosten hebt betaald voor de heenzending, ontvang je die ook retour. Voor terugbetaling worden geen kosten in rekening gebracht. Wij mogen wachten met terugbetaling tot wij je artikelen hebben ontvangen of als je hebt aangetoond dat je de artikelen hebt teruggezonden, al naar gelang welk tijdstip eerst valt.
KLACHTEN
Er kan altijd een keer iets mis gaan. Heb je een klacht over een bestelling, een geleverd product of over onze dienstverlening? Laat het ons dan weten. Dat kan via de telefoon, maar ook via mail: klantenservice@treasurejuwelier.nl. Wij nemen je klacht in behandeling en geven je uiterlijk binnen 2 werkdagen een inhoudelijke reactie. Sommige klachten kunnen vallen onder de garantie. Voor meer informatie hierover, bekijk onze pagina over garantie.
Als er herstelwerkzaamheden uitgevoerd moeten worden aan je horloge of sieraad, kun je die naar ons opsturen. In dat geval kunnen wij je via de mail een retourlabel toesturen, dat je kunt printen en op je pakketje kunt plakken om af te geven bij een PostNL locatie bij jou in de buurt. Maak je gebruik van ons verzekerde retourlabel dan zijn de verzendkosten: € 7,35 (Nederland) of € 14,- (België).
Ben je daarna nog steeds ontevreden? Kijk dan op artikel 16 en 17 van onze algemene voorwaarden en neem bijvoorbeeld contact op met de Nederlandse Thuiswinkel Organisatie of diens geschillencommissie: www.sgc.nl.