Stap in de wereld van avontuur met de Seiko Prospex SPB453J1 Automaat horloge 40 mm. Dit horloge is een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit, waardoor het de ideale metgezel is voor elke moderne avonturier. Dit '1965 Heritage' model is een eigentijdse Prospex herinterpretatie van het originele Seiko duikhorloge dat in 1965 is geintroduceerd. De SPB453J1 is opgewaardeerd tot 300 meter waterbestendigheid en met een gangreserve van drie dagen (72 uur). Met zijn stoere uitstraling en indrukwekkende specificaties is dit horloge een absolute must-have voor heren die houden van kwaliteit en stijl.
De Seiko Prospex SPB453J1 is met zijn gewicht van 156 gram een robuust horloge dat perfect past bij de avontuurlijke levensstijl van heren. De zwarte wijzerplaat met glow/illuminerende wijzers zorgt voor een stoere uitstraling, terwijl de zilverkleurige kast en band het horloge een verfijnde touch geven. Met specificaties zoals handopwinding mogelijk, een waterdichtheid van 30 ATM - 30 BAR - 300 meter, en saffierglas is dit horloge bestand tegen vrijwel elke uitdaging die op je pad komt.
Voor heren die op zoek zijn naar een horloge dat zowel stijlvol als functioneel is, is de Seiko Prospex SPB453J1 de ultieme keuze. Of je nu de wereld wilt verkennen of gewoon op zoek bent naar een betrouwbaar en indrukwekkend horloge, dit model biedt alles wat je nodig hebt. Met zijn stoere uitstraling en hoogwaardige specificaties is dit horloge de perfecte metgezel voor elke moderne avonturier.
Garantie
Wij zijn officieel Premium dealer van Seiko. Dit horloge leveren we met 3 jaar leveranciersgarantie.
Personaliseren
Wil je jouw horloge persoonlijke maken en gratis door ons laten graveren met je eigen tekst en eventueel een symbool. Klik dan op de button ‘personaliseren’ om jouw eigen inscriptie aan ons door te geven. Hou er rekening mee dat de verzending dan een dag extra kan duren. Zo maak je je horloge uniek en extra persoonlijk! Geweldig om te geven, prachtig om te krijgen en heerlijk om te dragen!
Op maat maken
Wil je jouw horloge op maat laten maken? Geef dan bij het afrekenen in het veld ‘Opmerkingen’ je polsmaat aan ons door.
Verzending
Wil je de Prospex SPB453J1 Automaat horloge 40 mm zo snel mogelijk in huis hebben? Bestel deze dan online in onze webshop. Als we het horloge op voorraad hebben en je bestelt voor 16.00 uur, verzenden we jouw pakketje nog dezelfde dag. Check daarvoor de vermelde levertijd.
Bonuspunten
Spaar voor korting bij je volgende bestelling. Meld je aan met je account en ontvang 5% spaarbonus die je direct al bij je volgende bestelling als korting kunt inwisselen.
Verpakking
We pakken je bestelling feestelijk in! Je horloge leveren we standaard in originele leveranciersverpakking, waar we sprankelende cadeauverpakking omheen doen. Daaromheen doen we dan een neutrale verpakking, zodat het ook voor de postbode niet zichtbaar is van wie het pakketje afkomstig is, totdat het wordt opengemaakt. Wil je liever geen cadeauverpakking? Dat kun je aangeven bij het afrekenen.
Bezichtiging
Wil je de Prospex SPB453J1 Automaat horloge 40 mm liever eerst even in het echt zien? Je kunt die in het echt bewonderen en passen in onze winkel in Hilversum. Klik daarvoor op de knop ‘maak afspraak om te bekijken’. Dan zorgen wij ervoor dat het horloge op tijd in onze winkel aanwezig is om te kunnen bezichtigen.