Maak kennis met de ultieme metgezel voor je avonturen, de G-Shock GW-9500-1ER Mudman, een radiogestuurd solar horloge dat is ontworpen voor de moderne, actieve man. Met een robuuste zwarte behuizing die perfect samengaat met de vuilafstotende eigenschappen, is dit horloge klaar om alles aan te kunnen wat je maar kunt bedenken. De indrukwekkende functies stapelen zich op: een volautomatisch led-lampje, schokbestendigheid, en een nauwkeurig zendergestuurde tijd. Wil je de elementen meten? Geen probleem, dankzij de barometer, thermometer en kompas. Klim hoog met de hoogtemeter en baan je een weg over de aarde met wereldtijd. Het horloge heeft een diameter van 56,7 mm en een kasthoogte van 14,8 mm, waardoor het een stevige maar comfortabele aanwezigheid op je pols biedt. Met een gewicht van slechts 81 gram voel je nauwelijks dat je dit technische wonder draagt. De lengte van de band varieert van 145 mm tot 215 mm, wat een perfecte pasvorm garandeert. En de waterbestendigheid van 20 ATM maakt het avontuur onder water net zo aantrekkelijk als daarboven.
Heren, dit is meer dan alleen een horloge – dit is een statement. Voor degene die een passie voor avontuur combineren met een gevoel voor stijl en technische innovaties, biedt de GW-9500-1ER Mudman alles wat je nodig hebt. De combinatie van de duurzame zwarte kunststof band en kast samen met het mineraalglas maakt het horloge niet alleen stijlvol, maar ook oersterk tegen de dagelijkse beproevingen. Met functies zoals een alarm, stopwatch en timer ben je altijd op schema, of je nu onderweg bent naar een belangrijke vergadering of de top van een berg. De combinatie van solar technologie verzekert je dat je energiezuinige prestaties zonder ooit een batterij te hoeven vervangen. Met dit horloge ben je voorbereid op elke uitdaging en kun je met vertrouwen elke dag aanpakken. Kom het ontdekken bij Treasure Juwelier en laat je verbazen door de kracht van de G-Shock GW-9500-1ER Mudman!
Garantie
Wij zijn officieel G-Shock dealer. Dit horloge leveren we met 2 jaar leveranciersgarantie.
Personaliseren
Wil je jouw horloge persoonlijke maken en gratis door ons laten graveren met je eigen tekst en eventueel een symbool. Klik dan op de button ‘personaliseren’ om jouw eigen inscriptie aan ons door te geven. Hou er rekening mee dat de verzending dan een dag extra kan duren. Zo maak je je horloge uniek en extra persoonlijk! Geweldig om te geven, prachtig om te krijgen en heerlijk om te dragen!
Verzending
Wil je de GW-9500-1ER Mudman radiogestuurd solar horloge 56,7 mm zo snel mogelijk in huis hebben? Bestel deze dan online in onze webshop. Als we het horloge op voorraad hebben en je bestelt voor 16.00 uur, verzenden we jouw pakketje nog dezelfde dag. Check daarvoor de vermelde levertijd.
Bonuspunten
Spaar voor korting bij je volgende bestelling. Meld je aan met je account en ontvang 5% spaarbonus die je direct al bij je volgende bestelling als korting kunt inwisselen.
Verpakking
We pakken je bestelling feestelijk in! Je horloge leveren we standaard in originele leveranciersverpakking, waar we sprankelende cadeauverpakking omheen doen. Daaromheen doen we dan een neutrale verpakking, zodat het ook voor de postbode niet zichtbaar is van wie het pakketje afkomstig is, totdat het wordt opengemaakt. Wil je liever geen cadeauverpakking? Dat kun je aangeven bij het afrekenen.
Bezichtiging
Wil je de GW-9500-1ER Mudman radiogestuurd solar horloge 56,7 mm liever eerst even in het echt zien? Je kunt die in het echt bewonderen en passen in onze winkel in Hilversum. Klik daarvoor op de knop ‘maak afspraak om te bekijken’. Dan zorgen wij ervoor dat het horloge op tijd in onze winkel aanwezig is om te kunnen bezichtigen.