De 885599 Zilveren oorhangers schakel gediamanteerd 45 mm van Treasure Collection zijn ware pronkstukken die elke outfit een vleugje glamour geven. Deze verfijnde oorhangers stralen elegantie uit en zijn perfect voor dames die houden van stijlvolle accessoires. De gediamanteerde schakels geven de oorhangers een unieke glinstering, waardoor ze echt opvallen.
Deze prachtige oorhangers zijn speciaal ontworpen voor dames die graag in het middelpunt van de belangstelling staan. De zilveren kleur past bij elke gelegenheid, van overdag tot 's avonds, en voegt een vleugje verfijning toe aan elke outfit. Of je ze nu draagt bij een chique avondjurk of bij een casual outfit, deze oorhangers voegen gegarandeerd een vleugje glamour toe aan elke look.
Wil je de 885599 Zilveren oorhangers schakel gediamanteerd 45 mm zo snel mogelijk in huis hebben? Bestel deze dan online in onze webshop. Als we de oorbellen op voorraad hebben en je bestelt voor 16.00 uur, verzenden we jouw pakketje nog dezelfde dag. Check daarvoor de vermelde levertijd. Meld je aan met je account en ontvang 5% spaarbonus die je direct al bij je volgende bestelling als korting kunt inwisselen.
We pakken je bestelling feestelijk in! Je sieraad leveren we standaard in leveranciersverpakking, waar we sprankelende cadeauverpakking omheen doen. Daaromheen doen we dan een neutrale verpakking, zodat het ook voor de postbode niet zichtbaar is van wie het pakketje afkomstig is, totdat het wordt opengemaakt. Wil je liever geen cadeauverpakking? Dat kun je aangeven bij het afrekenen.
Wil je de oorbellen liever eerst even in het echt zien? Je kunt die in het echt bewonderen en passen in jouw maat in onze winkel in Hilversum. Klik daarvoor op de knop ‘maak afspraak om te bekijken’. Dan zorgen wij ervoor dat de oorbellen in jouw maat op tijd aanwezig is in onze winkel om te kunnen bezichtigen.