Voeg toe aan verlanglijst (Als je jouw verlanglijst wilt delen, meld je dan aan met je account)

Culet GCJ1323 Eternity Midi 18k gouden oorringen smaragd en 0,08 ct diamant

€ 440,00 Incl. BTW
Verzending in 2-5 werkdagen
  • Hou bij het bestellen rekening met de vermelde levertijd. Hou bij een gravure rekening met één dag extra; ca. 5 werkdagen bij een gravure in een slavenarmband.
  • We informeren je z.s.m. na je bestelling over de exacte leverdatum.
Maak afspraak om te bekijken

Wil je de [product] liever eerst bekijken en passen in onze winkel in Hilversum op een moment dat het jou uitkomt? Maak dan een vrijblijvende afspraak! Wij zorgen er dan voor dat we het product in de winkel hebben, zodat je niet voor niets komt.

We vragen je hieronder om een tijdsblok voor je afspraak te reserveren. Maar het is voor ons geen enkel probleem als je wat later komt op die dag of zelfs als je een paar dagen later komt. De door jou gereserveerde producten houden we zelfs nog een week na de geplande afspraak voor je beschikbaar.

Form fields

  • iDEAL
  • Mastercard
  • PayPal
  • Klarna
  • Applepay
  • Bancontact
  • Thuiswinkelwaarborg
Beschrijving
Deze Culet Jewellery GCJ1323 Eternity Midi oorringen met diamanten en smaragd zijn het helemaal voor jou als jij van groen houdt! De oorringen zijn verrijkt met 16 diamanten van in totaal 0.08 ct en 16 groene smaragden van in totaal 0.08 ct gezet in 18 karaat massief geel goud. De binnendiameter van deze oorringen is 9 mm. Deze afmeting is perfect om te dragen in jouw tweede of derde oorgaatje. Maar als je niet zulke grote oorlellen hebt, kun je deze afmeting ook goed in je eerste oorgaatje dragen. Are you ready for some earparty? Maak een feestje van jouw oren en combineer deze oorring met andere oorbellen. We raden je aan om je oorlellen of bestaande oorbellen op te meten voordat je deze oorringen online bestelt. Zo weet je zeker dat de oorbellen jou passen! Ontworpen in Amsterdam. Hip en happening! Culet Jewellery combineert de nieuwste trends met klassieke ontwerpen. Hierdoor ontstaan sieraden die mooi, leuk en draagbaar zijn en gemaakt zijn om een leven lang bij je te blijven. Omdat jij echt verdient! Bestel eenvoudig online. Wij pakken de oorringen feestelijk voor je in! Heerlijk om te geven of te krijgen!
Specificaties
Design / afmetingen
Voor Dames
Sieraadtype Klapcreolen
Oorbelsluiting Scharniersluiting
Materialen / stenen
Materiaal Goud
Goudgehalte 18 karaat goud
Goudkleur Geelgoud
Steensoort Diamant, Edelsteen
Steenkleur Groen
Diamantgewicht 0,08 ct
Steengewicht 0,08 ct
Slijpvorm Briljant
Zuiverheid SI
Diamantkleur Wit), H (Wesselton
Opmerkingen
Garantie 1 jaar
Scroll to top